Image

Zoeken Contact

 Image

Borrel

De dag gezamenlijk afronden

De borrel vindt op uitnodiging van de gemeente Den Haag plaats in Amare, huis voor cultuur, educatie, events en ontmoeting. Spuiplein 150, 2511 DG Den Haag.

Tijdens de borrel wordt de tentoonstelling “Onder het Binnenhof” officieel door Saskia Bruines, de wethouder geopend. Je kunt de tentoonstelling voor, na en tijdens de borrel bezoeken in het Atrium van het Stadhuis. Hij is van 11 november t/m 6 december te zien. De expositie geeft een mooi beeld van de opgravingen die tijdens de renovatie van het Binnenhof door de Haagse archeologen zijn uitgevoerd.

Daarnaast zie je een deel van de bijzondere vondsten die daarbij zijn gedaan zoals een zakzonnewijzer en een oorlepeltje of tandenstoker. Er zijn veel nieuwe vondsten aan het licht gekomen, tot nu toe was bekend dat het bodemarchief ter plekke teruggaat tot de 13de eeuw. Maar recent onderzoek heeft aangetoond dat er ook archeologie uit de bronstijd en ijzertijd aanwezig is. Als extraatje kun je 3D reconstructies bekijken en een virtueel spel spelen!

Voor meer info zie: https://atriumcityhall.nl/agenda/tentoonstelling-onder-het-binnenhof/